Kalajahu ja -õli tehas asub Paldiskis ja alustas tootmisega 2019. aastal. Tehase omanikeks on kalandusühistud, mis on ka tehase peamised toorainega varustajad. Töötleme peamiselt Läänemere kilu ja räime, vähesel määral kasutame ka räime ja kilu töötlemisjääke.  Aastane toorainemaht on ca 40 000 tonni ning valmistoodangut vastavalt 7000 tonni kalajahu ja 3000 tonni kalaõli.

Meie ettevõtte jaoks on väga oluline keskkonna hoid, mistõttu töötame ja toodame vastavuses asjaomaste seadustega ja pöörame suurt tähelepanu keskkonnateadlikkuse arendamisele. Evime MSC CoC sertifikaati ning Marine Trust tunnustust. Pöörame pidevalt tähelepanu toodangu kvaliteedile, eesmärgiga olla head ja usaldusväärsed partnerid oma toodangu ostjaile.

Peamisteks turgudeks on seni olnud Euroopa Liidu liikmesriigid, aga ka näiteks Ukraina, Ühendkuningriigid, USA, Türgi, Kanada ja Lõuna-Korea. Kasutame kauba tarneteks nii maantee- kui meretransporti, kalajahu pakendame  big-bagidesse  ja kalaõli viime klientideni  enamasti tsisternide või flexi-konteineritega.

Kuna püügilaevade lossimissadam asub tehasest vaid mõne kilomeetri kaugusel, saame lugeda oma eeliseks tooraine kiiret tarnet laevadest otse tehasesse. Värske tooraine tagab toodangule kõrged kvaliteedinäitajad. Tehasel on ka oma labor, mille abil jälgime toodangu põhilisi parameetreid ning garanteerime oma kvaliteedi pideva monitooringu.

Meie tooted

Meal

Kalajahu spetsifikatsioon

Oil

Kalaõli spetsifikatsioon

Bureau Veritas Certification

Võta meiega ühendust

 

Toetab Euroopa Liit

Supported by the European Union


Kontaktid:

Eesti Kalatootjate Keskühistu

Peterburi tee 2F
Tallinn, 11415
Harjumaa
Estonia

Reg. no: 12939745
Vat No: EE101855905

AS LHV Pank
IBAN: EE557700771007285911
SWIFT: LHVBEE22